Od 16 lat zajmuję się rozwojem i rekrutacją pracowników – zarówno zawodowo, bo pracuję w dziale personalnym, jak i prywatnie doradzając znajomym bliższym i dalszym.

W tym czasie zatrudniłam ponad osiemset osób, a rozmowy kwalifikacyjne przeprowadziłam z ponad czterema tysiącami. Wielu osobom pomogłam zdobyć upragnioną pracę.

Sama też wiele razy szukałam pracy, brałam udział w procesach rekrutacyjnych, wysyłałam CV i chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne. Popełniłam wiele błędów, co nie przybliżało mnie do realizacji zawodowych celów. Kilka razy byłam na życiowych i zawodowych zakrętach, z których wychodziłam wzmocniona, bogatsza w wiedzę i doświadczenie, choć czasem nielicho poturbowana. Za każdy „dołek” jestem teraz wdzięczna, bo wiem, że to dzięki trudnościom się rozwijamy.

Tworzę ten blog, aby dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z jak najszerszą grupą osób, dla których praca i rozwój zawodowy są ważne. Chcę Ci pomóc w realizacji Twoich zawodowych celów oraz w skutecznym i szybkim znalezieniu idealnej dla Ciebie pracy. Chcę Ci dodać pewności siebie i zainspirować do rozwoju. Bo czas nie dzieli się na pracę i życie, praca jest integralną częścią życia – dużą i ważną, dlatego warto zadbać o to, aby była też częścią dobrą.

Jestem otwarta, bezpośrednia i szczera (czasem do bólu). Nie znoszę fałszu i pochlebstw, więc tego u mnie nie znajdziesz.

Liczę na Twoje opinie i inspiracje. Zapraszam Cię do komentowania i dzielenia się spostrzeżeniami. I oczywiście zachęcam do poszukiwania idealnej dla Ciebie pracy.