12 listopada 2018

Jak szukać pracy nie tracąc mnóstwa czasu?

Z moich wcześniejszych wpisów wiesz już, gdzie szukać ofert pracy i jakich błędów unikać. Dzisiaj podpowiem Ci, jak zorganizować szukanie, aby efekty przyszły szybciej niż zniechęcenie. Dowiesz się, ile czasu trzeba poświęcić na poszukiwania pracy oraz w jaki sposób sprawdzać postępy.
Lubisz to? Komentarze 0
27 sierpnia 2018

Jak znaleźć nową lepszą pracę?

W tym wpisie pokażę Ci, jak podejść do szukania pracy, aby znacznie zwiększyć Twoje szanse na znalezienie tej naprawdę lepszej. Decyzja o podjęciu nowej pracy na zasadzie wyboru mniejszego zła bywa zwykle przepisem na niepowodzenie. Kilka prostych zasad, w jaki sposób przygotować się do poszukiwań i o czym pomyśleć wcześniej, uchroni Cię przed tym ryzykiem. Dowiesz się, kiedy podejmować poszukiwania pracy, w jaki sposób określić cel i zagwarantować sobie warunki zatrudnienia oraz co pomaga, kiedy jednak nie osiągasz założonego celu. 
Lubisz to? Komentarze 0
16 lipca 2018

Gdzie szukać pracy?

W tym wpisie znajdziesz wskazówki, gdzie i w jaki sposób szukać pracy. Dowiesz się, jak znajdować najbardziej interesujące Cię oferty pracy nie tracąc na to masy czasu i energii. Pokażę Ci też, jak docierać do potencjalnych pracodawców, wyprzedzając innych kandydatów.
Lubisz to? Komentarze 0
27 czerwca 2018

Jak napisać wypowiedzenie umowy o pracę?

Jesteś przed zmianą pracy i zastanawiasz się, jak pożegnać się z aktualnym pracodawcą? Ktoś z Twoich znajomych zmienia pracę? Koniecznie przeczytaj ten artykuł! Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek dotyczących wypowiedzenia umowy o pracę, informacje o ostatnich zmianach w prawie pracy, a także gotowe do użycia wzory dokumentów, dzięki którym sprawnie załatwisz niezbędne formalności.
Lubisz to? Komentarze 0
4 czerwca 2018

Sprawdź, ile powinno wynosić Twoje wynagrodzenie

W tym artykule pokażę Ci, jak przygotwać się do rozmowy o oczekiwaniach finansowych, w jaki sposób określić swoje potrzeby oraz jak skonfrontować się z ofertą rynkową. Dzięki dobremu rozeznaniu będziesz czuć się pewniej podczas rekrutacji i śmielej negocjować wynagrodzenie.
Lubisz to? Komentarze 0
24 kwietnia 2018

Jak znaleźć pracę i nie dać się oszukać?

Nieuczciwych ludzi niestety nie brakuje. Potrafią prowadzić fikcyjne procesy rekrutacyjne, wykorzystywać kandydatów do darmowej pracy, podszywać się pod pracodawców a nawet wyłudzać pieniądze. Przeczytaj koniecznie, aby szukając pracy nie paść ofiarą oszustów.
Lubisz to? Komentarze 0